Перший мінський міжнародний фестиваль циркового мистецтва

СТАЛОСЯ! На Першому мінському міжнародному фестивалі циркового мистецтва артисти Державної циркової компанії України акробати на мачті Денис Овчаренко та його група здобули Приз Золотого цирку Якутії "ДІАМАНТ ЯКУТІЇ" від Генерального директора Сергія Расторгуєва!!! 
Ми дякуємо всім, хто вболівав, хто долучився, хто уважно спостерігав останні чотири дні за одним з найскладніших і найсуперечливіших конкурсів в історії Компанії.
Ми дякуємо Денису Овчаренку та його команді за найвидовищніший виступ!
Ми дякуємо артистичному, творчому та адміністративному складу Державної циркової компанії України за вболівання!
Ми дякуємо нашому Генеральному директору - художньому керівнику Сергію Кабакову за феноменальну роботу у просторі та часі в організації виступу команди Дениса!
Ми дякуємо українській робочій групі - генеральному директору Харківського державного цирку імені Ф. Яшинова Олексію Житницькому, генеральному директору Запорізького державного цирку Тамарі Зубко, генеральному директору Львівського державного цирку Роману Пришляку, комерційному директору Львівського державного цирку Роману Здренику, генеральному директору - керівнику художньому Дирекції пересувних циркових колективів України, вчителю вчителів, Заслуженому артисту України Павлу Петровичу Книшу за дієву моральну допомогу!
Ми дякуємо Міністерству культури України за підтримку та сприяння з усіх організаційних питань!
Ми дякуємо усій українській та світовій цирковій спільноті за справжні переживання! Сьогодні ми довели ще раз: український цирк - є, українському цирку- бути.
Слава Україні! Слава Українському Цирковому Мистецтву!