У Запоріжжі відбувся святковий захід для дітей - "Цирк без обмежень"

У центральному парку Запоріжжя "Дубовий гай" громадська організація "HelperЗапоріжжя" разом із Державним підприємством "Державна циркова компанія України" та Державним підприємством "Запорізький державний цирк" за сприяння Міністерства культури України організували святковий захід - "Цирк без обмежень".

"Цирк без обмежень" відвідали понад 300 дітей незахищених верств населення. У програмі відбулися виступи професійних артистів, володарів титулів і переможців міжнародних циркових конкурсів, клоунів та еквілібристів.

Організатори пригостили дітей солодощами та вручили подарунки від партнерів. На завершення заходу відбувся флешмоб яскравості та позитиву.

"Ми продемонстрували всій Україні, що відповідальність, небайдужість, бажання творити добро є найкращими ознаками сучасного українського суспільства. Ми хочемо ще раз подякувати всім, хто не ділить дітей України на чужих та своїх. Всім, хто поділяє наше розуміння спільної відповідальності за вирішення нагальних суспільних проблем. Всім, хто поділяє наше переконання у тому, що подібні заходи для дітей були, є і будуть невід'ємною складовою державного функціонування циркової галузі України"  - сказав генеральний директор - художній керівник ДП "Державна циркова компанія України" Сергій Кабаков.

 

джерело