Вітаємо Житницького О.А. з Днем Народження!

Шановний Олексій Анатолійович, колектив Державної циркової компанії України щиро вітає Вас з Днем Народження. Бажаємо бути завжди в пошуку нових задумів і ідей, ніколи не розлучатись із натхненням, постійно відчувати щастя та радість, з кожним днем наповнюючи цей світ своїми чудовими шедеврами. Нехай у Вашій душі завжди вирує фонтан прекрасних творчих ідей. Бажаємо завжди мати по життю шанувальників, справжніх цінителів Вашої творчості та просто щирих та добрих людей.

Як режисер-постановник, Олексій Анатолійович підготував понад 30 номерів і атракціонів та безліч циркових програм. Пропонуємо переглянути деякі з номерів і атракціонів, підготовлених О.А. Житницьким, як режисером-постановником в різні роки.

Багатьох відеозаписів, особливо з 80-х років, на жаль, не збереглось. Деякі відеозаписи – в не дуже гарній якості, але дають можливість уявити трюкову складність та оригінальність номерів та атракціонів.

За постановку номерів і програм, в якості режисера-постановника, та за керівництво підготовкою багатьох номерів, в якості головного режисера, О.А. Житницькому в 1997 році було присвоєно Почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України». Більшість з цих номерів працювало, а деякі – продовжують працювати в Державній цирковій компанії України.

ПЕРЕГЛЯД ПОВНОЇ ВІДЕО ВЕРСІЇ >>>

 

Колектив ДП "Державна циркова компанія України"