Козацькі забави

До нового циркового сезону 2017 - 2018 Державна циркова компанія України започаткувала Перший Національний Цирковий Проект.
За підтримки Міністерства культури України 16 вересня у Запорізькому державному цирку з аншлагом відбулася прем'єра вистави "Козацькі забави". Директор програми та художній керівник проекту Сергій Кабаков вважає, що саме такий справжній український цирковий продукт підкреслює самобутність та автентичність національного циркового мистецтва та мусить стати невід'ємною складовою майбутніх програм державних циркових закладів України.
Всім відомо, що наші циркові артисти користуються безперечним авторитетом у світі, а держава Україна залишається центром уваги серед світових політиків. Тому програма "Козацькі забави" силами Державної циркової компанії України, Запорізького державного цирку, режисера-постановника Зої Кавац є саме тим цирковим продуктом, який сьогодні необхідний українському суспільству та світовій спільноті, аби довести, що наше мистецтво, наш цирк - один з найкращих у світі.
Слава Україні! Слава українському цирковому мистецтву!