Нагородження до 25-ліття ДЦКУ

Історія циркової України неминуче відображається у сьогоденні та має вплив на майбутнє. 

Днями в державних циркових підприємствах України відбулися церемонії вручення державних нагород та подяк від Міністерства культури України, а також від Державної циркової компанії України за участю Заступника міністра культури України Юрія РИБАЧУКА та генерального директора - художнього керівника ДП "Державна циркова компанія України" Сергія КАБАКОВА у зв'язку з 25-річчям з Дня заснування державного підприємства «Державна циркова компанія України», 250-літтям створення традиційної моделі сучасного цирку та Всесвітнього Дня цирку, які мають особливе значення як для служителів цього візуального та універсального мистецтва, так і для мільйонів українських глядачів.

Циркове мистецтво є своєрідним дзеркалом, у якому відображується циркове життя, духовний та інтелектуальний потенціал нації. Впродовж багатьох років воно стверджує справжні людські цінності, ідеї гуманізму та краси.

Українська циркова традиція потужна і багата. Всі ми, служителі циркової справи, здавна шануємо і любимо цирк, його величну духовну силу і можемо пишатися кількістю талантів, залучених до цього високого мистецтва. Це і є красномовним підтвердженням істини про невичерпні духовні скарби нашого народу.

Цирк України - єдиний організм, серце якого пульсує в такт часу.  Сьогодні хочеться побажати всім, чиє життя нерозривно пов’язане з цирковим мистецтвом, силою свого таланту пробуджувати в людях відчуття патріотизму, толерантності та духовності.

 

За вагомий особистий внесок у розвиток українського циркового мистецтва, багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 25-річчя від дня заснування державного підприємства «Державна циркова компанія України» нагородити Почесними відзнаками Міністерства культури України:

1. «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» Стеценка Анатолія Григоровича – начальника відділу художньо-творчої роботи

2. «За багаторічну плідну працю в галузі культури» Добровольську Світлану Михайлівну – заступника начальника відділу художньо-творчої роботи

 

За вагомий особистий внесок у розвиток українського циркового мистецтва, багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 25-річчя від дня заснування державного підприємства «Державна циркова компанія України» нагородити Почесними грамотами Міністерства культури України:

1. Абрамчука Олега Володимировича - артиста цирку (акробата) номерів "Гімнасти на турніках з батутом", "Комічні акробпти на батуті";

2. Богатирьову Жанну Георгіївну - артиста-дресирувальника тварин "Дресировані собаки";

3. Демиденко Ларису Борисівну, начальника загального відділу;

4. Денисову Зинаїду Олексіївну – начальника відділу ветеринарного та технічного контролю;

5. Дідика Сергія Петровича – заступника начальника відділу художньо-творчої роботи;

6. Жеребнову Ірину Олександрівну – архіваріуса загального відділу;

7. Захарова Євгена Феліксовича - артиста цирку (акробата), керівника номерів "Акробати на підкидних дошках", "Акробати на батуті";

8. Котовську Галину Миколаївну – начальника відділу планово-економічної роботи;

9. Купріянова Олексія Вікторовича - артиста цирку (еквілібриста) номеру "Еквілібристи на першах";

10. Кучугурного Сергія Володимировича - артиста цирку (жонглера) номеру "Соло жонглер";

11. Маянкіну Оксану Леонідівну – заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності;

12. Петрик Ольгу Вікторівну - артиста цирку (гімнаста) номеру "Повітряний політ С. Коваленка"; 

13. Савіцьку Марину Андріївну - артиста-дресирувальника тварин номеру "Котячі ігри";

14. Савіцьку Світлану Вікторівну - артиста-дресирувальника тварин номеру "Котячі ігри";

15. Спектор Ольгу Миколаївну - артиста-дресирувальника тварин номеру "Дресировані поні", артиста цирку оригінального жанру номеру "Гра з хлистами"; 

16. Стеценко Юлію Анатоліївну – артиста цирку номеру «Повітряна гімнастка в кільці»;

17. Фесенка Івана Григоровича - артиста цирку (гімнаста) номеру "Повітряний політ С. Коваленка"

 

За вагомий особистий внесок у розвиток українського циркового мистецтва, багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 25-річчя від дня заснування державного підприємства «Державна циркова компанія України» нагородити Подяками Міністерства культури України:

1. Богатирьову Леонору Юріївну - артист цирку номеру "Повітряна гімнастка з жонглюванням";

2. Лисенка Григорія Івановича – заступника начальника юридичного відділу;

3. Майчука Олександра Анатолійовича - артиста дресирувальника номерів "Пташина феєрія з хижими та небезпечними птахами" п/к О. Майчук, "Змішана група тварин" п/к О. Майчук;

4. Позенко Віту Василівну – заступник начальника відділу планово-економічної роботи;

5. Семенюк Ларису Леонідівну – фахівця відділу з гастрольної діяльності;

6. Тальянську Тетяну Василівну – начальника відділу з гастрольної діяльності;

7. Ярмолу Наталію Василівну - асистента циркового номеру "Еквілібр на першах п/к Г. Тараненка.

 

З нагоди 250-ліття сучасного цирку та 25-річчя заснування Державного підприємства «Державна циркова компанія України» за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та за вклад у розвиток циркового мистецтва, Грамотами Державного підприємства «Державна циркова компанія України» нагороджується:

1. Осінцева Ольга Володимирівна

2. Хрещик Наталія Василівна

3. Цвєткова Галина Володимирівна

 

З нагоди 250-ліття сучасного цирку та 25-річчя заснування Державного підприємства «Державна циркова компанія України» за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та за вклад у розвиток циркового мистецтва, подяками Державного підприємства «Державна циркова компанія України» нагороджується:

1. Ачкасова-Данюк Леся Миколаївна

2. Ісаєнко Тетяна Миколаївна

3. Саєнко Тамара Олексіївна

4. Хіміч Наталія Сергіївна

5. Шматко Тетяна Володимирівна

6. Щокін Андрій Володимирович

 

Бажаємо вам, колеги, справжнього циркового щастя, міцного здоров’я, організаційно-творчих здобутків та мирного неба над головою.

Заступник Міністра культури України Юрій Рибачук

Генеральний директор - художній керівник ДП "Державна циркова компанія України" Сергій Кабаков