Вітаємо Романа Здреника з призначенням на посаду директора державного підприємства «Львівський державний цирк»

Колектив Державної циркової компанії України щиро вітає Романа Здреника з призначенням на посаду директора державного підприємства «Львівський державний цирк».

Зичимо нових яскравих креативних досягнень, позитиву від роботи, повних залів, вдячних глядачів, а також – міцного здоров’я і сталевих нервів! А запорукою успішної роботи нехай стане підтримка української і світової мистецької спільноти. В добрий час, пане Романе!

Інформаційна довідка
Здреник Роман Іванович - – авторитетний діяч циркової галузі України, його адміністративний та організаційний досвід були високо оцінені роками сотнями тисяч глядачів. Організаційну діяльність у сфері циркового мистецтва Роман Здреник розпочав у 1997 році.
За 19 років роботи комерційним директором Державного підприємства «Львівський державний цирк» Роман Іванович виявив неординарний організаційний характер керівника, працьовитість, наполегливість і принциповість, глибоке знання та відданість вимогам до роботи, про що свідчить висока результативність його діяльності у сфері циркової справи. Він підтримує високий організаційно-мистецький рівень ввіреного йому державного циркового закладу культури.
Українська циркова спільнота знає Романа Івановича як наполегливу, талановиту професійну людину та ініціатора інноваційних циркових проєктів.


Генеральний директор - художній керівник
ДП "Державної циркової компанії України"
Сергій Кабаков