Благодійні концерти за участю циркових і естрадних артистів.

Днями в Інституті травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України, а також в інших медичних закладах та військових частинах відбулась низка благодійних концертів за участю циркових і естрадних артистів. Заходи пройшли за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, де організаторами виступили ДП “Державна циркова компанія України” (генеральний директор Сергій Кабаков), ДП “Дирекція пересувних циркових колективів України” (генеральний директор Павло Книш), Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв (ректор - Олександр Яковлев) та Благодійний фонд “Магічні крила” (президент Фонду - Андрій Шмандровський).

У трьох двогодинних концертах виступили провідні циркові артисти, а також студенти естрадно-циркової академії. Справді, український цирк, відомий сьогодні всьому світові, є символом вільної і сильної, нескореної України, а циркове мистецтво завжди було і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею.

Дякуємо також президенту Національної академії медичних наук України Віталію Цимбалюку, генеральному директору ДП “Національний цирк України” Владиславу Корнієнку та всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні, незборима сила!

Нагадуємо нашим читачам, що з початку війни українські циркові артисти займаються волонтерством, а також виступають з концертами в інших медичних закладах, перед військовими, добровольчими формуваннями тероборони та мешканцями звільнених від окупації міст.