Колектив Державної циркової компанії України висловлює скорботу з приводу смерті Юрія Олександровича Савельєва

Колектив державного підприємства "Державна циркова компанія України" з глибоким сумом сприйняв звістку про те, що відійшов у вічність Юрій Олександрович Савельєв, заслужений артист, цирковий діяч і легендарна постать.

Обірвалося життя професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної людини, чий внесок у розвиток української циркової галузі важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна високопрофесійна робота, компетентність і артистизм. Його професійний шлях – це приклад відданості, гідності та любові до професії. Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття близьким та колегам з приводу тяжкої втрати – смерті Юрія Олександровича. Світла пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і друга назавжди залишиться в наших серцях.

Поділяємо Ваше горе. Вічна пам’ять…

Інформаційна довідка: Юрій Олександрович Савельєв народився 07.07.1942 р. в с. Боженовка Горьківської області. Артист номеру «Повітряний гімнаст на бамбуці» українського “Цирку на сцені” (ДП “Дирекція пересувних циркових колективів України”). За творчу і трудову діяльність у 1977 р. присвоєно почесне звання «Заслужений артист УРСР».


Генеральний директор - художній керівник
ДП "Державної циркової компанії України"
Сергій Кабаков