...

Під час робочої поїздки Міністр культури України Євген Нищук ознайомився з роботою циркових закладів у м. Харків. 
Так Євген Нищук ознайомився зі станом процесу реорганізації ДП “Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів та номерів”, відомого в Харкові як Старий цирк, та його співпраці з “Державною цирковою компанією України”. Сторонами були озвучені актуальні проблеми, пов’язані з налагодженням функціонування підприємства. 
Зі свого боку Міністр культури закликав сторони до налагодження між ними ефективного діалогу та запевнив у підтримці Мінкультури.

“Понад усе необхідно, попри існуючі проблеми, складну фінансову ситуацію, зберегти роботу дитячо-юнацької циркової студії, яка є одним з найкращих циркових аматорських колективів та спільними зусиллями держави та громадськості створити необхідні умови для розвитку дитячих талантів” – наголосив Євген Нищук.

По завершенні зустрічі Міністр культури також відвідав Харківський державний цирк ім. Яшинова. Генеральний директор державного підприємства Олексій Житницький поінформував щодо позитивної динаміки діяльності Цирку, а також стану повномасштабного ремонту приміщень, що розпочався кілька років тому. За словами керівника Цирку протягом цього часу капітальні ремонти проведені у адміністративній будівлі, гуртожитку для артистів, відновлено роботу гардеробних та відремонтовано глядацькі фойє на двох поверхах, глядацьку залу з кріслами. Проведені роботи по заміні інженерних мереж – водопровідної та теплових комунікацій, електромережі, створено повноцінну тренажерну залу для артистів. Нині тривають роботи по виготовленню нового комплекту “одягу” манежу – килиму, бар’єрної доріжки, вихідної доріжки.