А це - черговий здобуток Державної циркової компаніі України.

Європейська циркова асоціація (ECA) є неприбутковою організацією, створеною в 2002 році для об'єднання цирків Європи та заохочення і збереження циркового мистецтва та культури як частини культурної спадщини Європи. ECA представляє понад 130 цирків, фестивалів, дресирувальників та артистів у 29 країнах, включаючи майже всі відомі європейські цирки та асоційовані члени з усього світу. Робота ЄК фінансується членськими внесками та додатковими пожертвами.

ЕСА захищає інтереси своїх членів через моніторинг та інформаційну підтримку в Брюсселі та державах-членах в підтримку відповідних та дієвих законів та правил у таких сферах:

Культурне визнання: в результаті роботи ЕСА Європейський Парламент у 2005 році прийняв резолюцію, яка визнала, що цирк є частиною європейської культури. Сьогодні ЕСА працює над підтримкою визнання цирку як культури в державах-членах.

Мандрівна дитяча освіта: Діти, які живуть разом з їхніми сім'ями у пересувних цирках, повинні мати доступ до шкіл та відповідні програми дистанційного навчання.

Добробут тварин: ЕСА працює над забезпеченням високоякісних стандартів здоров'я та добробуту тварин, представлених у цирках, та сприяє державному регулюванню. З цією метою ЕСА розробила типовий порядок підготовки та утримання тварин.

Нормативно-правові акти ЄС: ЕСА співпрацює з органами влади в Брюсселі, щоб визначити рішення щодо сприяння подорожі цирків по всій Європі та своєчасного видачі віз та дозволів на працевлаштування для його виконавців та персоналу. Це включає роботу з податкових питань, соціального забезпечення та інших нормативних актів.

Технічні стандарти. Як особлива тема, ЕCА працює над тим, щоб сприяти узгодженому регулюванню тимчасових структур, таких як цирки-шапіто по всьому Європейському Союзу.